Košarkaši Partizana i Crvene zvezde igraju u dvorani "Aleksandar Nikolić" drugu utakmicu finala plej-ofa Superlige Srbije.

Zvezda vodi 1:0 u seriji, jer je premijerni meč kao domaćin dobila rezultatom 98:94. Crno-beli su imali mnogo zamerki na suđenje, čak doveli u pitanje nastavak takmičenja, ali su ipak odlučili da ne odustanu od borbe za titulu.

U drugom duelu domaćin je Partizan. Treća utakmica na programu je u subotu. Titulu će osvojiti ekipa koja zabeleži tri pobede.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ita enim vivunt quidam, ut eorum vita refellatur oratio. Quid ait Aristoteles reliquique Platonis alumni? Duo Reges: constructio interrete. Hanc quoque iucunditatem, si vis, transfer in animum; Igitur ne dolorem quidem. Itaque sensibus rationem adiunxit et ratione effecta sensus non reliquit. Post enim Chrysippum eum non sane est disputatum.

Četvrta četvrtina - 73:72

40. minut - 73:72 - Beron pokušava sa ogromne udaljenosti, lopta pogađa obruč i izlazi, Partizan je pobedio!

40. minut - 73:72 - TROJKA ZAGORCA TRI SEKUNDE PRE KRAJA!

39. minut - 68:68 - Zagorac krade loptu i u kontri postiže svoje prve poene na utakmici.

37. minut - 61:68 - Faje koristi četiri uzastopna slobodna bacanja.

32. minut - 53:53 - Ofanzivni skok, pa faul, i onda Nikola Jankovića pogađa dva slobodna bacanja.

20. minut - 36:29 - Nikolić na jednoj, pa Čović na drugoj strani daju po jedno slobodno bacanje.

18. minut - 32:22 - Na 2:44 pre kraja prvog poluvremena PRVA TROJKA na meču posle 21 pokušaja obe ekipe. Precizan van linije 6.75 bio je Pejdž. Partizan ima dvocifrenu prednost.

14. minut - 23:15 - Stefan Janković daje dva poena, pa promašuje dodatno slobodno bacanje.

9. minut - 14:7 - Stefan Janković je promašio zakucanje, ali je to ispravio Jaramaz za "plus sedam", posle čega je Tomić tražio tajm-aut. Serija Partizana 8:0.

10. minut - 17:9 - Nikola Janković povećava prednost Partizana na osam poena.

5. minut - 4:6 - Marinković je blokirao Berona, ali je onda Odžo zakucao.

1. minut - 2:2 - Krenulo je poenima Veličkovića, uzvratio je Faje sa penala.