Poslednji deo prvih mečeva u Ligi šampiona odigran je večeras.

Gledajte KlikTV putem vaših telefona (preuzmite KlikTV aplikaciju na Play Store-u klikom na KlikTV ili na App Store-u klikom na KlikTV) ili na računarima ukucajte www.kliktv.rs.

Nakon jučerašnje goleade, poprilično mirno veče u poslednje dve utakmce prvih mečeva osmine finala Lige šampiona.

Fudbaleri Sevilje savladali su najveće iznenađenje ove sezone ekipu Lestera sa 2:1.

Počelo je žestoko, a domaći su mogli do vođstva u 15. minutu, ali je penal promašio Korea.

Međutim, 10 minuta kasnije, Sarabija je doneo radost domaćim navijačima.

U nastavku se Korea iskupio za promašen jedanaesterac i duplirao je prednost Sevilje.

Neizvesnost u meč uneo je Džejmi Vardi koji je samo ublažio poraz svoje ekipe.

U drugom meču, Juventus je, uz igrača više, savladao Porto na gostovanju sa 2:0.

Strelci za torinsku ekipu bili su Marko Pjaca i Deni Alveš.