Fudbaleri Partizana završili su svoje učešće u evropskim takmičenjima za ovu sezonu pošto su večeras posle produžetaka eliminisani od lidera belgijskog šampiona, ekipe Šarlroa, posle produžetaka sa 2:1.

Regularni deo igre okončan je rezultatom 1:1. Strelac jedinog pogotka za crno-bele bio je Sejduba Suma koji je na poluvremenu ušao u igru.

118. minut - Prilika za Sumu, ali sudija je pokazao na ofsajd pozciju.

111. minut - Stojković ulazi u igru umesto Asana.

108. minut - GOL! Rezai je pogodio iz prekida za vođstvo domaćih.

KRAJ PRVOG PRODUŽETKA

101. minut - Nova prilika za Rezaija! Ali Banjak interveniše!

99. minut - Krenuo je Sadik ka golu Šarlroe, ali je ipak zaustavljen! Nwma promene rezultat

97. minut - Šarlroa deluje agresivnije na startu drugog produžetka! Natho napušta igru, ulazi Šćekić!

92. minut - Velika šansa za Rezaija! Blokiran u poslednjem trenutku!

91. minut - Ostojić menja Uroša Vitasa!

KRAJ REGULARNOG TOKA!

90. minut - Još minut nastavka!

87. minut - Ponovo taj De Solej nakon prekida! Sreća po Partizan! Miljković spašava Partizan! Klizeći start u poslednjem trenutku!

86. minut - Šarlroa u krizi igre! Partizan, tačnije Suma promašuje veliku šansu!

84. minut - Finiš meča u Belgiji!

79. minut - Na svu sreću po Partizan, Busi šalje loptu pored gola! Bio je sam i u naletu ka golu!

74. minut - Veika šasna za Suma nakon dodavanja Sadika! Šutirao je u spoljni deo mreže!

70. minut - Užasan udarac Markovića iz vrlo dobre pozicije! Imao je i Sadika samog unutar kaznenog prostora, ali....

68. minut - Novi pokušaj Sume! Lopta direktno u ruke Penetou!

63. minut - Pokušava Golizadeh iz daljine, ali pored gola Vladimira Stojkovića!

60. minut - Daleko kvalitetnija igra crno-belih u nastavku meča, Šarlroa nema odgovor za sada!

57. minut - Još jedan dobar napad crno-belih, ali Asano kasni nakon dodavanja Sadika u prostor!

53. minut - Suma pogađa gooool za 1:1! Sjano dodavanje Asana i izjednačenje u Belgiji!

50. minut - I upravo je Suma uneo živost u igru Partizana! Imao je dobru priliku za gol nakon lepog driblinga, ali je izblokiran u poslednjem trenutku!

46. minut - Suma menja Stevanovića na startu drugog poluvremena!

Šarloa - Partizan 1:0

(De Solej 10) Stadion: Stad du Pe Sudija: Bobi Maden Šarloa: Peneto – Busi, Vilem, Desole, Kajembe – Golizadeh, Morioka, Ilaimaharitra, Fal – Rezaei, Nikolson Partizan: Stojković – Miljković, Vitas, Banjak, Urošević – Zdjelar, Natho – Asano, Marković, F. Stevanović – Sadik

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

43. minut - Sadik je zamalo zakasnio ispred Penetoa na pas Asana. Solidna šansa za crno-bele, ali nema promene rezultata.

40. minut - Čvrsto i stabilno delujue domaći tim do sada. Sam finiš prvog dela.

38. minut - Asano hvata volej na ivici kaznenog prostora, međutim, šutira daleko od gola.

26. minut - Nova šansa za Šarlou, Rezai je bio i prodoru, ali je u poslednjem trenutku izblokiran.

24. minut - Nešto mirniji deo utakmice sredinom prvog dela!

18. minut - Pritiska Partizan domaći tim! Asano je u poslednjem trenutku zaustavljen, bio je u odličnoj poziciji nakon dodavanja Zdjelara!

10. minut - Šarloa vodi! De Solej je pokupio loptu nakon odbrane Stojkovića i preciznim udarcem doveo svoj tim u prednost.

8. minut - Odlična pas igra crno-blih i dobar napad parnog valjka koji je katastrofalnim centaršutim upropastio Miljković.

7. minut - Lep napad Partizana po levoj strani, ali Marković nije uspeo da uputi udarac ka golu. Sa druge strane Fal šalje loptu u gol aut!

5. minut - U početnim minutima utakmice Šarloa ima više loptu u posedu.

1. minut - Visok presing crno-belih od starta duela!