Fudbaleri Crvene zvezde savladali su i potpuno nadigrali poljski Slask 4:0 (2:0) na priprmama u Turskoj.

Crvena zvezda je potpuno domoinirala na terenu, a povela je u 34. minutu kada mrežu Poljaka posle kornera koji je izveo Ben pogodio Ivanić.

Deset minuta kasnije viđen je najlepši momenat na meču i prvi od dva gola Dijega Falćinelija, koji prima loptu u šesnaestercu i negde sa penala zakucava je u dalji ugao nemoćnog poljskog golmana.

U 20. minutu novajlija Bakajoko je izašao iz igre, a za sada nije poznato koliko je ozbiljna povreda. U nastavku, ista slika kao i u prvom poluvremenu. Zvezda je napadala i uspela da postigne još dva gola. U 58. minutu po drugi put se u strelce upisao Falćineli, a konačan rezultat je u 74. minutu postavio Milan Pavkov.