Fudbaleri Vojvodine od 19 sati igrali su u Novom Sadu protiv austrijskog LASK-a, u okviru 3. kola kvalifikacija za Ligu konferencija!

71. minut - Prilika za Kabića, šut sa 20 metara, ali direktno u Šlagera.

70. minut - GOLLL! LASK vodi 1:0, strelac je Mihorl. Sjajan gol sa ivice kaznenog prostora.

69. minut - Odlično se Voša drži, imali su čak i dva-tri opasna napada kojima je falio završni pas.

59. minut - Najbolja šansa za Vošu! Šut Čovića sa 20-ak metara, lopta je pogodila stativu!

57. minut - Najbolja šansa za Vošu! Šut Čovića sa 20-ak metara, lopta je pogodila stativu!

53. minut - Oslobodila se Voša pritiska i sada ona preti. MOrao je golmna Šlager da spašava LASK...

46. minut - Počelo je drugo poluvreme!

45. minut - Poluvreme! Nema golova na Karađorđu!

34. minut - Još jedna šansa za Filipovića posle kornera LASK-a.

17. minut - Šmit je zapretio Simiću koji je bio siguran.

15. minut - Šansa za Vošu preko Mrkaića, nema gola.

4. minut - Još jedna šansa za goste, Karamoko je bio blizu.

2. minut - Umalo gol za LASK posle kornera i šuta Filipovića, lopta je otišla tik iznad prečke gola Simića.

1. minut - Počela je utakmica na Karađorđu.

LASK je favorit u ovom meču, pogotovo što Voša ima poteškoće sa realizacijom, a pobednik ovog dvomeča igraće sa poraženim iz duela Lige Evrope između Galatasaraja i Sent Džonstona.