Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju Napredak u prvoj utakmici 4. kola Superlige Srbije.

90 +1 minut - Pokušao je Gavrić, lep udarac iskosda saleve strane zamalo preko gola

90. minut - Utakmica je produžena 3. minuta

87. minut - Pokušao je Ivanić iz slobodnog udarca, preko gola

82. minut - Zvezda i dalje napada još jednu šansu propustio je Krstović.

78. minut - Umesto Krstičića u igri je Srnić

76. minut - GOOL, 1:0, Gajić. Ben je sjajno centrirao a Gajić utrčao iz drugog plana i glavom poslao loptu pod prečku. Konsultovan je i VAR, gol je priznat

75. minut - Crveno-beli su izveli neverovatnih 14 kornera za sada

74. minut - Napredak je uspeo da umrtvi igru.

67. minut - Sjajna akcija Zvezde, lopta dolazi do Krstovića koji sa pet metara neometan šutira pravo u Šuljagića.

65. minut - Umesto Falka u igri je Gavrić

63. minut - Odlična kontra Napretka, pokušao je Kočić, ali Borjan siguran.

61. minut - Stanković je naparvio trostruku izmenu, umesto Lazetića, Nikolića i Bakajoka, u igri su Ivanić, Krstović i Gobeljić

60. minut - Ređaju se šanse pred golom Napretka, ali mreže i dalje miruju

57. minut - Sjajan pokušaj Njegoša Petrovića iz daljine, još bolje brani Šuljagić

54. minut - Pokušao je Falko iz slobodnog udarca , ali je bio neprecizan

50. minut - Zvezda je krenula mnogo agresivnije u drugom poluvreme, igraju se viktorije pred golom gostiju

Drugo poluvreme:

46. minut - Počelo je drugo poluvreme

Prvo poluvreme:

45. minut - Nakon pada Gajića u šesnaestercu Napretka, crveno- beli su tražili penal. Sudija Minaković je konstultovao VAR sobu, i dobio uputsva da se igra nastavi

43. minut - Bliži se kraj prvog poluvremena, opao je ritam meča na Marakani, Zvezda jalovo napada

37. minut - Nakon prekida koji je izveo Falko, Krstičić je šutirao iz povoljne pozicije, ali preko gola.

34. minut - Zvezda steže obruč, uglavnom prete nakon kornera.

28. minut - Zvezda pokušava, ali Napredak se organizovano brani

22. minut - Velika šansa za Napredak, Kočić je sa pet metara nakon centaršuta šutirao glavom pravo u Borjana.

20. minut - Nakon kornera pokušao je i Dragović

17. minut - Pokušao je mladi Lazetić iz povoljne situacije, ali Šuljagić bez problema brani.

13. minut - Zvezda nije materijalizovala početni pritisak, Napredak uspostavio je ravnotežu na terenu

7. minut - Lepa akcija Zvezde, Ben je uposlio Gajića, koji je zavrnuo ka Falku, a ovaj pokušao glavom sa penaltika, međutim Šuljagić brani

3. minut - Prva šansa za Zvezdu, pokušao je Degenek glavom nakon kornera, ali zamalo je bio neprecizan.

1. minut - Utakmica je počela