Fudbaleri Crvene zvezde igraju revanš meč plej-ofa za Ligu Evrope protiv Kluža.

TOK MEČA

Drugo poluvreme

90.minut - Kraj utakmice

88. minut - Kanga je spojio Dionija sa golom, ali Francuz nije uspeo da savlada golmana Kluža

84. minut - Dobra akcija Kluža imao je sada Borjan i sreće

81. minut - Kontra Zvezde, ali se Dioni i Ben nisu najboljr snašli u završnici

78. minut - Kluž sa desetoricom! Rodsrigez je oborio Petrovića i dobio drugi žuti

76. minut - Sanogo je van na terenu je Petrović

72. minut - Katai i Pavkov su izašli na terenu su Dioni i Veljko Nikolić

68. minut - Krstičić umesto Ivanića, Dragovića menja Pankov.

62. minut - Borjan brani penal! Sjajna intervencija golmana Zvezde

61. minut - Penal za Kluž i žuti karton za Dragovića, koji je oborio Debeljuha

59. minut - Dve opasnosti po gol, Borjan nije želeo da hvata loptu, ali je oba puta dobro intervenisao

53. minut - GOOOOOOOOOOOL 1:2 Pavkov! Zvezda je posle loše završmnice napada Kluža krenula u kontranapad, golman domaćih je pogrešio, a Pavkov je to iskoristio i doneo novo vođstvo srpskom timu

Prvo poluvreme

45+2. minut - Kraj prvog poluvremena

40. minut - Žustro se igra, sa većim brokjem prekršaja

34. minut . GOLl 1:1 Debeljuh. Kostake je imao mnogo prostora i dobro centritao a Debeljuh je u padu uspeo da glavom zahvati loptu i zatrese mrežu

31. minut - Posle Degeneka žuti karton je dobio i Milan Rodić

30. minut - Kamora je probao iz daljine nije bilo opasnosti, ali su se Rumuni definitivno okuražili

25. minut - Sigurjonson je probao iz daljine , kapiten i golman Crvene zvezde još jednom je bio na mestu i boksovao loptu koja je došla sa 25 metara udaljenosti

23. minut - BRANI BORJAN! Konfuzija u odbrani Zvezde, bilo je svega, Deak je pokušao dva puta, a Borjan je upisao drugu odbranu na meču

22. minut - Kluž pokušava da se nadigrava sa Zvezdom, ali za sada su ka golu Borjana uputili samo jedan udarac iz daljine

18. minut - Paun je šutirao i primorao Milana Borjana da interveniše prvi put na meču

15. minut - Degenek je zbog prekršaja dobio crveni karton

11. minut - Zvezda potpuno dominira, a sada i ima podršku sa tribina od grupe navijača srpskog kluba

5. minut - GOOOOOOOOOOL 0:1, Katai! Golman Kluža je zakačio loptu, ali nije usepeo da je zaustavi

4. minut - PENAL ZA ZVEZDU! Svi su stali posle akcije u kaznenom prostoru Kluža, deluje da je Grahovac faulirao jednog od fudbalera Crvene zvezde, Oliver je odmah pokazao na belu tačku

1. minut - Utakmica je počela

Stadion: Konstantin Radulesku (Kluž) Sudija: Majkl Oliver (Engleska)

Kluž: Arlauskis – Manea, Cibotariu, Graovac, Kamora – Deak, Rodriges, Sigurjonson, Kostače – Debeljuh, Paun Crvena zvezda: Borjan – Rodić, Gobeljić, Degenek, Dragović – Sanogo, Kanga, Ivanić, Katai, Ben – Pavkov

Crveno-beli su jednom nogom već u grupnoj fazi evropskog takmičenja jer su u prvom susretu ubedljivo slavili na Marakani sa 4:0.

Stanković se odlučio za sledeći sastav: Borjan - Rodić, Degenek, Dragović, Gobeljić - Ivanić, Sanogo - Kanga, Katai, Ben - Pavkov.