Fudbaleri Crvene zvezde savladali su portugalsku Bragu u utakmici 1. kola grupe F Lige Evrope rezultatom 2:1

DRUGO POLUVREME:

90. minut- Igra se još 4 minuta

89. minut - Sjajna prilika za Bragu, Borjan fantastično interveniše

84. minut - GOOL, Katai, nakon faula nad Ivanićem, sudija Biton pokazao je na penal. Katai siguran, lopta u jednu golman u drugu stranu.

76. minut - GOL 1:1, Šok na Marakani, svega 60 sekundi nakon vođstva pogrešio je Sanogo u opasnoj zoni, lopta je došla do Galena koji šutem sa distance matira Borjana.

75.minut - GOOL 1:0, nakon sjajnog kornera Kange Rodić dovodi Zvezdu u vođstvo sjajnim udarcem glavom.

72. minut - Zvezda ofanzivnija, gosti prete iz kontre.

68. minut - Sanogo je istrčao kontru, nepropisno je zaustavljen u kontri, žuti karton dobio je Mineiro

65. minuta- Umesto Živkovića u igri je Krstičić

63. minut - Pokušao je i Kanga iz daljine, ali lopta odlazi preko gola.

61. minut - Sjajna minijatura Ivanića, ali Mateus brani šut kreativnog veziste Zvezde.

58. minut - Zvezda je izvela tri uzastopna kornera, ali Kanga se nije proslavio, bez opasnosti po gol Brage.

55. minut- Zvezda steže obruč oko gola Brage, ali bez prave šanse

49. minut - Obostrano otvoren početak drugog dela i jedna i druga ekipa žele do gola.

46. minut - Počelo je drugo poluvreme

PRVO POLUVREME:

44. minut - Sjajan start Dragovića koji sprečava kolosalnu šansu za goste. Nakon kornera im konfuzije u Zvezdinoj odbrani, Galeno iz odlične prilike šutira pored gola.

42. minut - Zvezda je ubrazala u finišu poluvremena, Katai je najagilniji ali bez prave prilike.

37. minut - Veliki peh za crveno-bele povredio se Ben, umesto njega u igri je Dioni. Francuz će zaigrati u samom špicu, dok će Živković zauzeti poziciju Bena.

32. minut - Opet je opao ritam igre.

27. minut - Pokušao je Kanga iz daljine, ali lopta odlazi pored stative

23. minut - Samo minut kasnije, pokušao je Ben sa ivice šesnaesterca, lopta je zakačila jednog igarča Brage, promenila pravac i zamalo ušla u mrežu iznenađenog Mateusa

22. minut - Nakon greške Bena usledila je kontra, Dragović je presekao loptu u prostor koja je išla na desnu stranu, ali se ona odbila pravo na nogu Orti koji je bio usamljen. Srećom sa sa desetak metara šutirap je daleko preko gola.

17. minut - Kanga je odlično izveo korner ali golman Brage Mateus boksuje loptu i sprečava veliku šansu za Zvezdu

13. minut - Pokušao je iz daljine kapiten Brage Orta, bez opasnosti za Borjana lopta odlazi preko gola

7. minut - Posle žustrog starta, Braga je malo stala na loptu i umirila napade Zvezde

3. minut - Zvezda je krenula ofanzivno od starta

1. minut - Gobeljić je probio po desnoj strani, ubacio na peterac, ali odbrana gostiju u poslednji čas otklanja opasnost

1. minut - Utakmica je počela