Ni posle odlaska Ronalda Kumana Barselona nije uspela da pobedi, ali je meč protiv Alavesa ipak ostao u drugom planu - zbog Serhija Aguera.

U 41. minutu je argentinski napadač tražio izmenu zbog osećaja bola i nelagodnosti u grudima, a na teren je umesto njega ušao Felipe Kutinjo.

Aguero nije mogao da pravilno diše i požalio se stručnom štabu, a ambulantnim kolima je odmah nakon izlaska sa terena prebačen u bolnicu na detaljne analize.

- Serhio Aguero se požalio na neugodnost u grudima i prebačen je u bolnicu na analize srca, napisali su iz Barselone.

Još uvek nema novih informacija o stanju argentinskog fudbalera koji je ovog leta stigao u Barselonu.

Ovakvih stvari je, nažalost, sve više u fudbalu u poslednje vreme. Naravno, prvo što padne na pamet je situacija koju je na Evropskom prvenstvu imao Kristijan Eriksen, srčani zastoj, dok je na terenu pozlilo i jednom fudbaleru Flore Talin u Humskoj protiv Partizana u duelu Lige konferencija.

Utakmica Barselone i Alavesa završena je rezultatom 1:1, strelac za domaćio bio je Memfis Depaj u 49. minutu, a samo tri minuta kasnije je konačan ishod postavio Luis Rioha.