Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su na svom terenu Čukarički sa 2:1, u poslednjoj današnoj utakmici šestog kola Super lige Srbije.

Ekipa Vladana Milojevića nastupila je u izmenjenom sastavu uoči revanša sa Salcburgom u baražu Lige šampiona.

Čukarički je pružio solidan otpor crveno-belima, ali na kraju sa stadiona "Rajko Mitić" odlazi bez bodova.

Zvezda je do vodjstva uspela da dodje tek u 53. minutu pogotkom Slavoljuba Srnića, da bi Čukarički izjednačio preko Slobodana Tedića u 67.

Domaćin je ipak samo četiri minuta kasnije uspeo da dodje do drugog gola i tako praktično reši utakmicu. Strelac u 71. minutu bio je Marko Gobeljić.

Zvezda je posle večerašnje utakmice prva na tabeli sa 15 bodova iz pet utakmica, dok je Čukarički četvrti sa 11 iz šest mečeva.