Košarkaši Partizana savladali su u utakmici 2. kola grupe A Evrokupa Turk Telekom rezultatom 85:59 (21:12, 20:22, 23:7, 21:18)

TOK MEČA

4. ČETVRTINA

40. minut - Trifunović uz faul postiže poene - 84:59.

39. minut - Donat uvećava stavku poena, uz prekršaj - 82:59.

38. minut - Jam Madar pogađa za tri - 82:55. Donat postiže nova svoja dva poena - 82:57.

37. minut - Madar sa penala postiže nove poene - 77:55. Donat zakucava - 77:53. Trifunović upisuje nove poene - 79:53.

36. minut - Ponovo je Donat na liniji penala, i ponovo polovičan - 74:51. Na drugoj strani Koprivica jedan od dva za 75:51.

35. minut - Donat sa linije penala postiže jedan poen - 74:50.

34. minut - Trifunović je ušao u igru, ima masku na licu zbog povrede. Upisuje se u listu strelaca - 74:49.

33. minut - Mur se diže na trojku i pogađa - 70:47. Njegovih osam poena. Elis smanjuje na 70:49. Njegovi prvi poeni. Ledej sa penala za 72:49.

32. minut - Herison postiže svoju novu trojku - 64:44. Panter uz prekršaj postiže nove poene - 67:44. Njegovih 19 poena. Džonson pogađa uz faul, smanjuje na 67:47.

3. ČETVRTINA

Sjajna četvrtina Partizana, crno-beli imaju fantastičnu energiju u odbrani, primili su samo sedam poena.

30. minut - Kontra Partizana, Ledej asistira za Pantera - 64:41.

29. minut - Rafalna paljba crno-belih, Mur sa ogromne razdaljine postiže trojku - 62:41.

28. minut - Smailagić pogađa trojku - 59:39! Njegovih 13 poena. Odmah i problem, Smailagić pravi četvrtu ličnu. Perez sa linije penala smanjuje na 59:41.

27. minut - Džonson je precizan uz prekršaj - 52:39. panter iz step beka pogađa - 54:39. Njegovih 14 poena. Zagorac je precizan, Partizan na 17 poena - 56:39.

26. minut - Avramović za tri! Partizan vodi 50:37. Požrtvovani Aleksa Avramović je dobio ovacije publike jer se bacio za jednu loptu. Sjajna energija crno-belih u odbrani. Panter donosi Partizanu najveću prednost u meču - 52:37!

25. minut - Deseti poen Pantera - 47:37.

24. minut - Herison trojkom prekida seriju rivala - 46:37.

23. minut - Madar nastavlja svoju seriju - 46:34.

21. minut - Madar trojkom otvara treću četvrtinu - 44:34.

2. ČETVRTINA

Smailagić je najefikasniji posle 20 minuta u Partizanu sa 10 poena. Panter je postigao devet poena, ali ima i tri lične greške. Sedam je postigao Avramović, a pet Ledej. U turskom timu Džonson je postigao devet poena, Demir osam, a Harison sedam.

20. minut - Demir postiže trojku iz velike udaljenosti uz zvuk sirene - 41:34. Velika greška crno-belih u odbrani.

19. minut - Kuruc nastavlja seriju Partizana - 41:28, serija 11:0. Deniz prekida seriju crno-belih - 41:31.

18. minut - Avramović je posle prekršaja oba puta precizan sa linije penala - 34:28. Ledej je siguran sa penala - 36:28. Partizan vraća solidnu prednost. Avramović vezuje tri poena - 39:28. Partizan je u seriji 9:0.

17. minut - Partizan dugo bez koša, problem su tri prekršaja Kevina Pantera. Demir smanjuje na 30:28. Smailagić na drugoj strani zakucava i prekida niz gostiju - 32:28.

16. minut - Herison postiže trojku, njegov sedmi poen i tajm-aut za Željka Obradovića - 30:26.

15. minut - Dalas Mur se upisuje u strelce - 30:21. Džonson koristi odbitak - 30:23.

14. minut - Smailagić vezuje pet poena - 28:19. Gejik pogađa dugu dvojku - 28:21.

13. minut - Džonson još jednom postiže poene, najefikasniji je u timu iz Ankare - 23:16. Smailagić iz pop-auta postiže trojku - 26:16. Deniz vraća trojku - 26:19.

12. minut - Gejik postiže prve poene - 23:14.

11. minut - Koprivica otvara drugu četvrtinu poenima, Partizan ima dvocifrenu prednost - 23:12.

10. minut - Nije bilo poena u poslednjem minutu prve četvrtine - 21:12 za Partizan.

Panter je postigao devet poena. Smailagić i Ledej po tri u ekipi Partizana. Džonson sa pet i Harison sa četiri predvode turski tim.

9. minut - Panter je fauliran pri šutu za tri poena. Precizan je sva tri puta - 21:12.

8. minut - Partizan je promašio zicer, a Džonson smanjuje na 18:12. Gosti za sada dominiraju u skoku.

7. minut - Džonson pogađa pod faulom - 16:10. Ponovo je siguran Kevin Panter - 18:10.

6. minut - Kevin Panter je polovičan sa linije penala, a posle promašenog drugog Panter postiže trojku - 14:7. Madar se upisuje u listu strelaca - 16:7. Burak traži prvi tajm-aut na utakmici.

5. minut - Koprivica se upisuje u listu strelaca - 10:7.

4. minut - Demir postiže prvu trojku za gostujući tim - 6:5. Avramović odmah postiže nove poene za Partizan - 8:5. Herison sa zvukom sirene smanjuje rezultat - 8:7.

3. minut - Ledej postiže trojku - 6:0. Harison sa linije slobodnih bacanja postiže prve poene za turski tim - 6:2.

2. minut - Prva trojka na utakmici, Smailagić je strelac - 3:0.