U Adranima se okupio veliki broj građana da dočeka predsednika Vučića na otvaranju Moravskog koridora, uz poruke podrške i jedinstva.
Veliki broj ljudi okupio se danas u Adranima da dočeka predsednika Aleksandra Vučića koji ce svečano otvoriti deonicu Moravskog koridora. Kolone ljudi slivale su sa svih strana, a građani su dolazili ogrnuti u srpske trobojke i sa transparentima podrške predsedniku Srbije.
Među okupljenima je bila je I Marija Eric koja je dosla na svečano otvaranje, kako je istakla, zbog predsednika Aleksandra Vućića jer podržava politiku koju on vodi.
- Predsednik vodi politiku mira i očuvanja naše zemlje. Naravno da ću doći i sutra na skup sa prijateljima i kolegama - rekla je za Marija.
Iz Adrana gde se okupio ogroman broj građana, poslala je jaku poruku svima koji žele sutra da dođu na skup u Beograd, ali i onima koji već godinu i sedam meseci blokiraju puteve I saobraćajnice.
- Pozivam sve da sutra dođu na skup u Beogradu i da svi zajedno stanemo na put blokadama. Ono što oni rade je zaista neprihvatljivo. Neka pruže šansu našoj državi i neka ne izdaju naš rod - naglasila je Marija.
Građani su inače nasmejani, a visoke temperature ih nisu sprečile da dođu danas i prisustvuju ovoj svečanosti.
Foto: TV Pink Printscreen
Jedna od prisutnih je I Dragica iz Cacka koja ne krije zadovoljstvo sto je danas ovde.
- Najsrećnija sam danas ovde jer mi predsednik otvara put. To nam mnogo znači. Ponosna sam što nam sve ide nabolje - naglašava Dragica za Kurir.
Ona je takođe govorila i o sutrašnjem velikom skupu, gde se očekuje na više hiljada ljudi iz svih krajeva Srbije.
- Ja sam uvek za mir, samo da sve bude dobro - porucila je.
Sagovornica je istakla da oseća veliki bes prema onima koji blokiraju puteve.
- Ogorčena sam što blokiraju Srbiju. Zašto ne možemo svi da živimo u miru I slozi? - rekla je Dragica.
Autor: Pink.rs