AKTUELNO

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nakon otvaranja deonice Moravskog koridora Adrani – Preljina, došao je u Oplaniće gde su ga sačekali meštani i Srbi sa KiM.

Vučić se u selu Oplanići susreo i sa građanima koji su sa Kosova i Metohije krenuli peške kako bi u Beograd stigli na skup koji se organizuje u subotu, 27. juna.

Foto: Privatna arhiva

Tom prilikom grupa mladića sa Kosmeta je predsedniku darovala ikonu Svetog cara Lazara.

Foto: Privatna arhiva

- Želim da se zahvalim našim ljudima sa KiM. Hvala im na svemu što čine za našu državu. Znamo šta je Srbija, znamo koje su naše svetinje i čuvaćemo ih, kao i ugled naše zemlje. Nećemo nikome da se svetimo, hoćemo da ujedinjeni gradimo budućnost naše zemlje - rekao je predsednik Srbije.

Autor: Pink.rs