Gradonačelnik Novog Sada Žarko Mićin danas je motorom stigao na veliki skup u Beogradu.
- Prelepa je atmosfera i neverovatna energija zaista, više od 150 motoraša je došlo iz Novog Sada danas u Beograd – poručio je gradonačelnik Mićin.
On je dodao da sa kim god je razgovarao, svi su hteli da dođu u Beograd, ispred Skupštine Srbije, da osete pozitivnu energiju i da podrže predsednika Aleksandra Vučića i bolju i stabilniju Srbiju.
- Videćemo šta će predsednik Vučić danas izneti pred nas. Siguran sam da će to biti neke sjajne mere, kao i do sada – istakao je Žarko Mićin.
Autor: Pink.rs