Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić oglasio se na Instagramu nakon otvaranja saobraćajne deonice Adrani–Preljina (Kraljevo–Čačak) na Moravskom koridoru.
- Nastavljamo da postižemo velike rezultate. Živela Srbija - poručio je Vučić uz snimak velelepnog auto-puta.
- Želim da vam kažem svima veliko hvala. Ne otvaraju se lako auto-putevi, imajući u vidu trud i energiju koju smo napravili i uložili u ovo. Mnogo su ređe saobraćajne nesreće kad imate auto-puteve, nego kad se vozite magistralom Ibarskom. Mnogo sam srećan što ovo danas otvaramo. Čestitam vam na velikim uspesima - navodi se u snimku.
Foto: Pink.rs/S. Kuvekalović
Autor: Pink.rs