AKTUELNO

Ceca Ražnatović otkrila je kako je jednom greškom, dok nije obraćala pažnju, ušla nepoznatom muškarcu u automobil, a ta njena izjava nasmejala je sve prisutne.

Sestričina pevačice Svetlane Cece Ražnatović, Helena Ocokoljić slavi svoje punoletstvo 9. aprila u jednom prestižnom beogradskom restoranu. Njena majka, Lidija Ocokoljić i tetka, maksimalno se trude da sve bude beprekorno za taj specijalni dan.

Ceca se sa Helenom zaputila u jedan salon haljina, kako bi joj olakšala odabir ona prave za njen veliki dan. 

Tom prilikom se pevačica šalila sa Heleninim prijateljima i uspuno ispričala jednu anegdotu koja je nasmejala sve pristune. 

Foto: TV Pink Printscreen

Po izlasku iz salona Ceca nije mogla da prepozna svoj auto, pa se tako prisetila situacije kada je nepoznatom čoveku ušla u kola.

- Je l' ovo naš auto?! Da ne uđem u tuđi. Imala sam i te momente da sam sela pored čoveka, a uopšte nisam videla da nije moj auto - ispričala je Ceca i nasmejala sve prisutne.

Autor: pink.rs