AKTUELNO

Dušan Milosavljević, sin uglednog biznismena Milije Milosavljevića, poznatijeg kao Milija Ktitor, oženio se u petak sportskom influenserkom Ninom Skočić.

Naslednik kompanije upriličio je pravu bajkovitu svadbu. Ceremonija je održana u elegantnoj, svečanoj sali Sava centra, a par je ovom posebnom danu posvetio maksimalnu pažnju - od izbora muzike, dekoracije pa sve do menija i protokola.

Da se par pobrinuo o svakom detalju, govori i činjenica da su im tokom prvog plesa pevala Dušanova braća od tetke Marko i Nikola Rokvić, s kojima ima izuzetno blizak odnos.

Foto: Instagram.com/bojanabarovic

Orkestar Aleksandra Sofronijevića bio je zadužen da atmosfera bude na vrhunskom nivou, po čemu je njegov orkestar i čuven, a muzička zvezda večeri bila je Lepa Brena. Ona je bila specijalan poklon od Dušanove rođene sestre Aleksandre, kao i braće od tetke Marka i Nikole. Pevačica je napravila pravi spektakl i oduševila goste i mladence.

Foto: Instagram.com

Među zvanicama su bili ljudi iz sveta biznisa, sporta i estrade.

Autor: N.B.