Popularni pevač Boban Rajović ne staje! Njegova američka turneja se zahuktava, a Boban iz dana u dan pokazuje da energija, entuzijazam i ljubav prema publici nemaju granica. Ovih dana nalazi se u Sjedinjenim Američkim Državama, gde u nekoliko gradova održava koncerte.
Iako mu ovo nije prva turneja preko okeana, Boban je odlučio da slobodno vreme između nastupa iskoristi na poseban način — obilazeći znamenitosti i prisustvujući vrhunskim umetničkim događajima. Tako je, u društvu supruge Dragane i sina Andrije, posetio čuveni “Temple Square” u Solt Lejk Sitiju (Juta), jedno od najpoznatijih mesta američke istorije i bogosluženja, gde je imao priliku da uživa u nesvakidašnjem muzičkom iskustvu.
Foto: Privatna arhiva
- Prijatelj me je informisao o ovom zaista nesvakidašnjem koncertu, u još impozantnijem kompleksu sa bogatom istorijom i tradicijom. Uživalo se u svakom tonu hora i orkestra Tabernakla na Templ skveru, koji je u okviru svetske turneje ‘Nada’ baš te večeri nastupio ovde. Jednostavno nisam mogao da propustim,” — sumirao je utiske popularni pevač.
Video: Privatna arhiva
A odmah po završetku koncerta, Rajović nije gubio vreme — pravo iz svečanog ambijenta otišao je na svoj zakazani nastup, gde je priredio pravi muzički haos! Tokom nastupa, Boban je doslovno ušao u publiku, popeo se na zvučnik, i atmosferu podigao do samog usijanja!
-Iznova se iznenadim šta sve Amerika nudi. Posebno mi je sada lepše jer su sa mnom supruga i sin. Nastavljam dalje za Los Anđeles, tamo me čeka isto jedna ozbiljna ekipa, ali sve u svemu - prezadovoljan sam kako su me dočekali naši Balkanci,” - dodao je Boban kroz osmeh.
Video: Privatna arhiva
Rajović svoju USA turneju nastavlja sve do polovine novembra, a već po povratku u Srbiju najavio je veliki događaj, koji će, kako kaže, biti prekretnica u njegovoj karijeri. Pevač je obećao
da će tada saopštiti nekoliko važnih vesti koje će, sigurni smo, obradovati sve njegove fanove.
Autor: N.B.