Pevačica Mina Kostić godinama važi za jednu od najzgodnijih na domaćoj muzičkoj sceni. Dok njene koleginice drže dijete i naporno vežbaju, sa njom to nije slučaj, jer ona vitku liniju održava na drugi način.
Mina Kostić tvrdi da nikada ne gladuje, da jede šta god poželi, pa čak i usred noći ukoliko oseti glad.
- Nikada ne vodim računa o tome šta jedem i ne vodim bilo kakve dijete. Bogu hvala, malo mami i tati. Ja jedem u pola dana i pola noći, kad god sam gladna ja ustanem jedem, pa legnem. Trik je samo u količini, nikako preterivati - rekla je Mina, pa je potom dodala kako sprema pasulj.
Foto: Pink.rs/N. Panić
- Krkali smo otkad smo bili klinci čvarke, sramu, pršutu, roštilj, pasulj, sve redom. Ja ga uglavnom kuvam sa povrćem, ne volim meso. Jako slabo meso jedem i maltene sve postove postim. Možda je i u tome tajna moje vitke linije, ali provereno radi - istakla je folkerka.
Kasper ponovo posetio Minu
Pevačica Mina Kostić već više od dve nedelje nalazi se na oporavku u ustanovi "Laza Lazarević", a najveća podrška i oslonac u ovim trenucima joj je njen verenik, Mane Ćuruvija Kasper. Kasper svoju izabranicu posećuje gotovo svakodnevno, ne odvajajući se od nje tokom njenog procesa oporavka.
Kasper se oglasio za Pink.rs
Podsetimo, Kasper koji je nekoliko puta do sada već posetio pevačicu, megaekskluzivno, samo za naš portal govorio je o njenom zdravlju i tome šta se tačno dogodilo.
Foto: E-Stock/Časlav Vukojičić
- Poštovanje. Znate da ne dajem izjave, ali prateći svu ovu situaciju unazad dve nedelje sa svim medijima, Vama ću odgovoriti jer ste pokazali poštovanje prema mojoj Mini na prvom mestu, pa onda njenoj porodici i na kraju meni sa time što poštujete našu molbu za privatnošću - rekao nam je Kasper, a onda je nastavio:
Što se tiče Mine, sve što je snašlo nije ni blizu onoga kako su neki, zna se koji mediji prenosili, kako o Mini, tako i o meni. U Srbiji, nažalost, još uvek, kada je nekome neophodan savet i pomoć stručnjaka ,to se smatra i karakteriše kao vid neke sramote i poniženja. Zemlja u kojoj živim je zemlja u kojoj su to najnormalnije stvari, jer svaki čovek naiđe na period u životu u kom ga stignu sve nepravde i laži o njemu. Mina iz svega ovoga izlazi jača i ponosna, jer se uverila kolika je moć podrške porodice, pojedinih pravih prijatelja-njenih kolega i na kraju medija, a tu izdvajam jedino Vas, televiziju Pink.
Autor: Nikola Žugić
Što se tiče Mine, sve što je snašlo nije ni blizu onoga kako su neki, zna se koji mediji prenosili, kako o Mini, tako i o meni. U Srbiji, nažalost, još uvek, kada je nekome neophodan savet i pomoć stručnjaka ,to se smatra i karakteriše kao vid neke sramote i poniženja. Zemlja u kojoj živim je zemlja u kojoj su to najnormalnije stvari, jer svaki čovek naiđe na period u životu u kom ga stignu sve nepravde i laži o njemu. Mina iz svega ovoga izlazi jača i ponosna, jer se uverila kolika je moć podrške porodice, pojedinih pravih prijatelja-njenih kolega i na kraju medija, a tu izdvajam jedino Vas, televiziju Pink.