Fudbaleri Partizana pobedili su danas na svom terenu ekipu Mladosti sa 2:1, u utakmici 34. kola Super lige Srbije.

Partizan je stigao do 17. pobede u prvenstvu i sada je na četvrtom mestu na tabeli sa 33 boda, odnosno ima bod manje od Čukaričkog, a bod više od Mladosti koja je na petoj poziciji.

Crno-beli su poveli u 11. minutu golom Rikarda Gomeša, a na 2:0 je povisio Zoran Tošić u 58. minutu.

Nekoliko minuta kasnije Partizan je imao veliku priliku da stavi tačku na ovaj meč, ali je udarac Gomeša sa bele tačke zaustavio golman gostujuće ekipe.

Umesto sigurne pobede, u finišu meča su izabranici Sava Miloševića strepeli nakon što je u 84. minutu Petar Bojić smanjio na 2:1.

Rezultat se, ipak, do kraja nije menjao pa su crno-beli upisali pobedu posle dva vezana poraza.

Fudbaleri Čukaričkog su na svom terenu slavili protiv Napretka sa 5:2. Ekipa s Banovog brda je treća na tabeli sa 34 boda, dok je Napredak šesti sa 27.

U plej-aut zoni, fudbaleri Mačve su na svom terenu pobedili Spartak sa 2:1. Spartak je deseti sa 23 boda, koliko ima i Mačva na 11. poziciji.