Fudbaleri Partizana izgubili su večeras od Mančester junajteda na Old Trafordu u 4. kolu Lige Evrope, sa rezultatom 3:0!

Ovo je drugi put da Partizan gostuje na Old Trafordu. Prethodna poseta zabeležena je 20. aprila 1966. kad su Crveni đavoli slavili "samo" 1:0.

Drugo poluvreme

85. minut - Izmena u redovima, Ivanović ulazi umesto Sadika.

75. minut - Mektomini se povredio, menja ga Lingard.

73. minut - Ori se pesma navijača Partizana, kao da je njih 60.000, a ne domaćih pristalica.

71. minut - Žuti karton za kapitena Mančester junajteda Ešlija Janga zbog povlačenja Tošića.

70. minut - Stevanović je na terenu umesto Asana.

52. minut - Jang je tukao iz "slobodnjaka", bilo je blizu.

49. minut - Rašford zatesao mrežu Partizana!

46. minut - Utakmica je nastavljena!

Prvo poluvreme

45+1. minut - Suma se našao sam pred Romerom i poslao loptu pored gola... A dosuđen je i ofsadj.

44. minut - Jang je prevario Šćekića ali nije dobro šutirao.

42. minut - Nova prilika za Rašforda, ali Stojković istračava na vreme

34. minut - Još jedna velika šansa za Marsijala, izašao je pred Stojkovića, ali poslao loptu preko gola.

33. minut - Solo akcija Marsijala u u šesnaestercu Partizana!

32. minut - Natko je zaradio žuti karton.

27.minut - Marsijal je bio u prilici, šutirao je sa ivice 16 metara, ali prekogola

26.minut – Solo akcija Sume i sjajan šut, ali lopta odlazi pored gola Romera

21. minut - Vodi Mančester! Gol je postigao Grinvud

20. minut - Sadik je dobio udarac u glavu, ostao je da leži, ali se brzo pridigao.

15. minut - Nova šansa za Rašforda! Ponovo je Van Bisaka protutnjao po desnoj strani i idealno centrirao, a Rašford šutirao neprecizno.

14. minut - Asano nije želeo da proigra saigrače, već je šutirao, a njegov udarac je izblokiran.

12.minut – Šansa za Asana, ali je Romero istrčai i na vreme presekao loptu

11.minut – Pokušaj Freda van šesnaesterca, ali Pavlović blokira i šalje loptu u,korner

9. minut – Ponovo šansa za Rašforda, ali Stojković odlično interveniše. Odbranoo brani zicer!

7.minut – Velika prilika za Rašforda koji šalje loptu malo pored gola

5. minut - PONIŠTEN GOL I PARTIZANA! dobra akcija i gol za Partizan, ali sudija signalizira ofsajd

3. minut - PONIŠTEN GOL MANČESTER JUNAJTEDA! Marsijal je zatresao mrežu Partizana, ali posle očiglednog ofsajda.

2. minut - Pritisak Sadika, ali reaguje Megvajer

21.00 - Počinje utakmica!

20.20 - Savo Milošević je ostavio na klupi sledeće igrače: N. Stevanović, Vujačić, Brežančić, Tošić, F. Stevanović, Ivanović, Lutovac.

20.15 - Na klupi Junajteda su: Grant, Džouns, Vilijams, Andreas Pereira, Garner, Džejms i Lingard.

SASTAVI

Stadion: "Old Traford". Sudija: Matijas Gestranijus (Finska) Mančester junajted: Romer - Van Bisaka, Megvajer, Roho, Jang - Mektominej, Fred, Mata - Grinvud, Rašford, Marsijal. Trener: Ole Gunar Solsker. Partizan: Stojković - Miletić, Ostojić, Pavlović, Urošević - Zdjelar, Šćekić - Suma, Natho, Asano - Sadik.