Fudbaleri Inđije odigrali su danas na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Crvene zvezde, u utakmici 23. kola Super lige.

Inđija je povela u 36. minutu golom Ognjena Krasića, a izjednačio je El Faru Ben u 75. minutu.

Prvu priliku na utakmici imala je Zvezda preko Bena u 33. minutu, kada je dobro intervenisao golman Inđije.

Tri minuta kasnije domaći su poveli golom Ognjena Krasića, kome je dobro asistirao Stefan Purtić.

Inđija je u 60. minutu mogla da udvostruči prednost, a udarac Nebojše Bastajića odbranio je golman Zvezde Milan Borjan.

Zvezda je imala šansu u 62. minutu preko Marka Gobeljića, ali je od njega bio uspešniji golman domaćih Miloje Preković.

Crveno-beli su posle toga pritiskali protivnika, a gol su postigli u 75. minutu kada je strelac bio Ben, na dodavanje Gobeljića.

U 85. minutu Inđija je ostala sa desetoricom igrača, pošto je drugi žuti karton dobio Luka Čermelj.

Zvezda je posle kornera imala dobru šansu u 90. minutu, kada je neprecizan bio Srđan Babić.

Do kraja utakmice Inđija je uspela da se odbrani i ostane neporažena protiv vodeće ekipe u prvenstvu.

Zvezda je prva sa 62 boda, a Inđija na 14. mestu ima 16 bodova.

U sledećem kolu u nedelju 1. marta, Zvezda će na svom stadionu dočekati Partizan, a Inđija će u Nišu igrati proti