Crvena zvezda rutinski je savladala Inđiju 5:1 na gostovanju u okviru 33. kola Superlige.

Nije mnogo trebalo gostima da povedu. Veljko Nikolić je već u šestom minutu doneo prednost crveno belima. Imali su domaći obećavajuću šansu u 17. minutu, ali je Bastajić zakasnio na loptu u petercu.

Usledio je fantastičan period igre za Milana Pavkova. Prvo je u 21. minutu realizovao penal nakon igranja rukom Škorića u šesnaestercu. Potom dva minuta kasnije Falko je proigrao Rodića, defanzivac prosleđuje do Pavkova koji je rutinski savladao Jovičića.

U samoj završnici poluvremena Bastajić iskosa izlazi pred Popovića, samo pogađa stativu. Kaznili su to crveno-beli u 45. minutu kada je Gajić proigrao Falka, a italijan još jednom trese mrežu Inđije.

Upisao se u 60. minutu meča i drugi Italijan. Dijego Falćineli koristi dobru loptu Srnića za peti gol Zvezde.

Jedino što su do kraja gosti uspeli, jeste da se upišu na semafor. Kanga je u 62. minutu, odmah po ulasku u igru, napravio penal nad Neškovićem. Siguran izvođač najstrože kazne bio je Bastajić za 5:1.