Da je bio loš, bio je, ali ovako nešto ne pamti.

Argentinski fudbaler Leo Mesi stigao je ovog leta u Pari Sen Žermen, međutim i dalje "traži" formu iz Barselone.

Postigao je tri gola u Ligi šampiona, ali ga nikako ne ide u Ligi 1 za koju mnogi kažu da je drastično slabija od Primere. Ipak, Mesi je loše počeo u francuskom prvenstvu i u prva četiri meča se nije upisao u strelce za najduži post od početka karijere, da bi u petom meču doživeo i poniženje.

Njegov trener Maurisio Poketino zamenio ga je na poluvremenu utakmice protiv Lila (0:1) pošto je Mesi odigrao još jednu ispodprosečnu utakmicu, a ne pamti se da li mu se to nekad desilo u karijeri.

Nije u pitanju povreda, Mesi je igrao loše, ali malo ko bi pomislio da će ga trener poniziti na takav način.

Mesi je zaigrao od starta meča, u tandemu sa Nejmarom, dok Mbapea nije bilo u sastavu, ali je za prvo poluvreme uputio dva neprecizna udarca ka golu Lila, nije napravio nijedan dribling, ali je stvorio jednu šansu saigračima koja nije iskorištena. Malo kada je odigrao tako slabu utakmicu, pa je i dalje bez gola.

Da stvar bude gora, Poketino je uveo njegovo zemljaka, skandal-majstora Maura Ikardija, koji je prethodnih dana bio u centru pažnje zbog toga što je prevario suprugu Vandu Naru.

Videćemo da li će to nešto promeniti za PSŽ koji gubi od 31. minuta golom Žonata Davida.