Juventus - PSŽ 1:2

(Bonući 39 - Mbape 14, Mendeš 69)

Makabi - Benfika 1:6

(Šeri 26, penal - Ramos 20, Musa 59, Grimaldo 69, Rafa Silva 73, Henrike Arauho 88, Žoao Mario 90+2)

Mančester siti - Sevilja 3:1

(Luis 52, Alvarez 73, Marez 83 - Rafa Mir 31)

Tok utakmica:

Drugo poluvreme

83. minut - Siti vodi u Mančesteru protiv Sevilje - 3:1, strelac je Marez.

73. minut - Preokret u Mančesteru, Siti vodi protiv Sevilje - 2:1, gol je postigao Alvarez. Benfika vodi 4:1 u Haifi, strelac je Rafa Silva.

69. minut - Pari Sen Žermen ponovo vodi protiv Juventusa - 2:1, strelac je Mendeš. Benfika povećava vođstvo u Haifi - 3:1, gol je dao Grimaldo.

59. minut - Benfika ponovo vodi u Haifi - 2:1, strelac je Musa.

57. minut - Milan vodi protiv Salcburga - 3:0, strelac je ponovo sjajni Francuz Olivije Žiru!

52. minut - Mančester siti je izjednačio protiv Sevilje - 1:1, strelac je mlađani fudbaler "građana" Riko Luis

46. minut - Milan vodi protiv Salcburga sa 2:0, gol je na samom početku drugog poluvremena dao Rade Krunić! Asistent je bio strelac vodećeg gola za sedmostrukog prvaka Evrope Žiru!

46. minut - Počelo je drugo poluvreme na svim utakmicama

Prvo poluvreme

Završeno je prvo poluvreme na svim utakmicama večernjeg programa

41. minut - Izjednačenje u Kopenhagenu - 1:1, strelac za domaćina pritiv Dortmunda je Haraldson

39. minut - Izjednačenje u Torinu - 1:1, strelac za Juventus je akpiten Bonući

31. minut - Sevilja je povela u Mančesteru protiv Sitija sa 1:0, strelac je Rafa Mir.

30. minut - Preokret Čelsija u Londonu protiv zagrebačkog Dinama - 2:1, strelac je Zakarija.

26. minut - Izjednačenje u Haifi - 1:1, Šeri je dao gol iz penala za Makabi.

23. minut - Dortmund vodi u Kopnehagenu - 1:0, strelac je Torgen Azar.

20. minut - Benfika vodi u Haifi sa 1:0, efektan gol glavom Ramosa.

18. minut - Čelsi je izjednačio protiv Dinama, gol je dao Rahim Sterling.

14. minut - Milan vodi protiv Salcburga - 1:0, strelac je iskusni francuski internacionalac Žiru

13. minutu - PSŽ je poveo protiv oslabljenog Juventusa u Torinu sa 1:0, mrežu je zatresao Mbape

7. minut - Kakav početak za zagrebačke "modre" u Londonu, Dinamo vodi protiv Čelsija - 1:0, gol je postigao Bruno Petković!

1. minut - Počelo je poslednjih šest mečava u grupnoj fazi Lige šampiona

Fudbalski klub Juventus igraće večeras bez čak 15 igrača, koji su povređeni ili suspendovani, utakmicu šestog kola grupe H Lige šampiona protiv Pari Sen Žermena, prenose italijanski mediji.

Za Juventus neće moći da igraju Dušan Vlahović, Pol Pogba, Federiko Kijeza, Anhel di Marija, Bremer, Manuel Lokateli, Moize Kin, Leandro Paredes, Matija de Šiljo, Danilo, Danijele Ruđani, Veston Mekeni, Natan Ejk, Kajo Žorž i Iling Žunior.

Juventus je još u prošlom kolu izgubio sve šanse za plasman u osminu finala Lige šampiona. PSŽ je prvi na tabeli grupe H sa 11 bodova, koliko ima i drugoplasirana Benfika. Torinski klub je treći sa tri boda, a toliko ima i Makabi iz Haife.

Italijanski mediji podsećaju da Juventus mora večeras da pobedi favorizovani PSŽ da bi sigurno osvojio treće mesto u grupi, koje vodi u nokaut fazu Lige Evrope. Makabi će dočekati Benfiku u Haifi, a izraelski šampion takođe želi plasman u Ligu Evrope.

Čelsi je sigurno prvi u grupi E sa 10 bodova, dok se za drugo mesto bore Milan i Salcburg u međusobnom duelu. Milan dočekuje Salcburg i dovoljan mu je remi pošto ima bod više. Dinamo juri čudo i pobedu u Londonu za plasman u Ligu Evrope.

Grupa G je zatvorena priča - Siti je prvi sa 11 bodova, Dortmund drugi sa 8, a Sevilja je treća sa pet, Kopenhagen poslednji sa dva i taj redosled se neće promeniti zbog međusobnih odnosa.