Belgija - Kanada 1:0

Tok utakmice:

Drugo poluvreme:

90. minut - Biće još pet minuta sudijske nadoknade, pokazao je sudija Sikazve

85. minut - De Brujne je izveo slobodan udarac, Dendonken je bio najviši u skoku, ali je šutirao preko gola!

80. minut - Kanađani se još ne predaju, posle centaršuta sa desne sttrane, Larin je dobro šutirao glavom, ali je Kurtoa siguran i na pravom mestu.

Utakmici Belgija - Kanada prisustvuje i naš legendarni trener Bora Milutinović:

67. minut - Opasan kontranapad Belgije, ali Batšjuai je izblokiran i izborio je samo korner.

58. minut - Larin i Kone igraće umesto Hojleta i Hačinsona u reprezentaciji Kanade

48. minut - Nova prilika za Kanađane, ali Dejvid glavom šutira pored gola.

Na stadionu u Al Rajanu se iza gola Srbina koji brani za Kanadu Milana Borjana vijore srpske zastave:

46. minut - Počelo je drugo poluvreme na stadionu "Ahmad bin Ali", dve izmene u selekciji Belgije: ušli su Onana i Menije, a izašli Karasko i Tilemans

Prvo poluvreme:

Posle pet minuta sudijske nadoknade, završeno je prvo poluvreme

44. minut - GOL - 1:0 za Belgiju - Batšjuai! Prvi put na meču je centarfor Belgije pobegao Mileru i sjajno reagovao, udarcem iz prve na asistenciju dugom loptom odbrambenog igrača Aldervejrelda! Golman Borjan je bio potpuno nemoćan.

39. minut - Kanađani traže novi penal, posle nespretnog starta Vitsela nad Bjukenanom, usledila je i intervencija iz VAR sobe, ali sudija Sikazve odbija gleda snimak!

33. minut - Opet su Kanađani zapretili, Dejvid je bio u šansi, ali se Belgijanci i ovaj put spasavaju!

23. minut - Najveća prilika za Belgiju, šutirao je Batšuaji, ali je izblokiran i samo je korner za Belgijance koji je izveo De Brujne, ali bez opasnosti po rivala.

19. minut - Najbolji igrač Belgije Kevin De Brujne je povukao loptu na sredini terena, ali je napravio veliku grešku prilikom završnog pasa.

16. minut - Novi opasan napad Kanađana, ali udarac Hojleta odlazi pored gola.

11. minut - Posle igranja rukom Karaska pred golom Belgije i intervencije VAR-a, dosuđen je penal za Kanađane. Odgovornost je preuzeo fudbaler Bajerna Dejvis, šutirao je prizemno, ali je najbolji golman sveta i čuvar mreže madridskog Reala Tibo Kurtoa odbranio penal!

2. minut - Uzvraćaju Kanađani. Stiven Eustakio je šutirao, ali je blokiran

1. minut - Počela je utakmica na stadionu "Ahmad bin Ali" u Al Rajanu! Već prva intervencija golmana Kanade i Crvene zvezde Borjana i greške na sredini terena. Belgijanci su došli do lopte, šutirao je Batšuaji, ali je Borjan bio siguran.