Crno-beli kiksnuli, "bećari" prigrabili poklon sa obe ruke

TSC je u prvom poluvremenu poveo 2:0, golovima Miloša Cvetkovića i Saše Jovanovića, u 15. i 36. minutu, posle je mogao i do trećeg, ali nije iskoristio nekoliko šansi.

Nemanja Tomić je smanjio razliku golom iz penala u 87. minutu. Mladost je posle toga zaigrala malo jače, ali je bilo kasno.

Golman Mladosti Luka Savić je kiksnuo kod prvog gola, ali je najzaslužniji što je njegov tim primio samo dva gola u Bačkoj Topoli.

TSC je sada drugi, sa bodom više od Partizana i pet bodova više od Čukaričkog, koji ima i meč manje, jer u nedelju dočekuje Voždovac. Posle toga sledi reprezentativna pauza.

Ovo znači da tim iz Bačke Topole ima sve u svojim rukama, pošto do plej-ofa ide u goste Radniku, pa dočekuje Vojvodinu i onda ide u goste Voždovcu. Partizan do kraja ide u goste Vojvodini, dočekuje Voždovac, pa gostuje Čukaričkom.