Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su u gostima Zemun 2:1 (1:1) golom Marka Marina u 90. minutu poslednje utakmice 11. kola Superlige Srbije.

Zemun je poveo u 10. minutu golom Zvezdinog deteta Nikole Stojkovića, u samom finišu prvog dela igre izjednačio je mladi Dejan Joveljić, da bi Marin doneo veliko slavlje na asistenciju Ričmonda Boaćija.

Vredi napomenuti i da je Lorenco Ebesilio u 22. minutu iz penala pogodio stativu.

Tim Vladana Milojevića opet ima sedam bodova više na liderskom mestu na tabeli u odnosu na prve pratioce Partizan i niški Radnički.

Ostali rezultati i strelci 11. kola Superlige:

Partizan - Voždovac 4:0 (Miletić 19, Zakarić 41, 71, Ivanović 90+4)Madost Lučani - Radnički Niš 0:1 (Haskić 88)

Radnik Surdulica - Spartak Subotica 0:0

Mačva - Bačka 2:0 (Gigić 65, 83)

Čukarički - Dinamo Vranje 6:1 (Stojanović 36, 55, Tedić 50, Puškarić 53, Stevanović 58, Zorić 63 - Dimitrov 62)

Rad - Proleter Novi Sad 1:3 (Mladenović 20 - Čović 42, Vujaklija 63, Čolović 79)

Vojvodina - Napredak 0:1 (Zec 41)

Tabela: Crvena zvezda 31 bod, Partizan 24, Radnički Niš 24, Čukarički 22, Mladost 18, Napredak 17, Vojvodina 15, Proleter 14, Rad 13, Mačva 13, Bačka 12, Voždovac 11, Zemun 9, Radnik 8, Spartak 8, Dinamo 6.