Crno-beli ubedljivi pred svojom publikomu derbiju ABA lige - 75:66.

Uspeli su košarkaši Partizana da sačuvaju oreol nepobedivosti kada je u pitanju domaći parket u ABA ligi. Ekipa Željka Obradovića savladala je u dramatičnom finišu Budućnost pred oko 8.000 gledalaca u Areni sa 75:66 uz sjajnu rolu Alekse Avramovića.

Verovatno utakmicu sezone odigrao je bek crno-belih koji je u defanzivi prosto terorisao Podgoričane i sa nekoliko ukradenih lopti i lakih poena u četvrtoj četvrtini rešio pitanje pobednika. Partizan je odigrao besprekorno prvo poluvreme (imao 11 razlike), ali i ponovo imao pad u trećoj četvrtini koji mu se nije obio o glavu.

Nisu crno-beli imali rešenja za sjajnog Di Džej Silija koji je ubacio blizu 20 poena, ali su uspeli da prelome sredinom poslednje četvrtine dobrom odbranom ovu utakmicu u svoju korist.