AKTUELNO

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić zahvalio je građanima koji su prisustvovali skupu „Srbija, jedna porodica“, ističući da su upravo ljudi najveća snaga Srbije i temelj njene budućnosti.

Obraćajući se okupljenima, Vučić je naglasio značaj zajedništva i zahvalio građanima koji su, uprkos visokim temperaturama, došli iz svih krajeva Srbije, ali i regiona.

– Ljudi su nam najvažniji. Video sam da ste iz svih krajeva Srbije došli, i ne samo iz Srbije, iz Republike Srpske i Severne Makedonije, Crne Gore. Hvala vam zbog toga, ali vam još jednom hvala na čudesnom dočeku. Hvala vam što vam, po ovom teškom, užasno teškom vremenu, nije bilo teško da dođete ovde i da budemo zajedno, da budemo ujedinjeni i da pošaljemo poruke od najvećeg značaja za budućnost naše zemlje svim našim građanima – rekao je Vučić.

Predsednik je na kraju obraćanja još jednom zahvalio prisutnima na podršci i učešću na skupu, poručivši da je jedinstvo važan preduslov za dalji razvoj i napredak Srbije.

Autor: D.S.