AKTUELNO

Maja Berović kaže da se tokom karijere jeste susrela sa time da se ljudi udalje od nje, a sve jer verovatno, nisu podnosili njen uspeh.

Kako sama ističe, svako vreme nosi svoje, ali je ona uprkos svim okolnostima ostala sebi dosledna.

- Pa jeste se desilo da se ljudi sklone, moram da priznam. Ali ne zbog mene, neki ljudi prosto ne mogu da se nose sa mojim uspehom, nažalost. Ali u suštini, ja sam uvek bila ista. Nikad se nisam menjala i mislim da kakav si čovek, to ne može niko da promeni. To je prosto u nama. Ali svakako da su se drugi ljudi oko mene menjali - rekla je ona.

Međutim, njen profesionalni napredak doneo je i neizbežne promene u privatnom životu.

Kada je reč o njenim ličnim osobinama i izazovima, Maja je priznala da joj je najveća mana – nestrpljenje.

Foto: Pink.rs/t. mladenović

Pevačica objašnjava da se celog života bori sa tim i da je strpljenje vrlina koju pokušava da nauči, ali joj to nikako ne polazi za rukom.

Iako je posvećena radu, Maja je pokazala i svoju duhovitu stranu kada je reč o fizičkom izgledu i ishrani.Našalivši se na svoj račun, otkrila je da bi sebi u 2026. godini uputila vrlo specifičnu i komičnu poruku u vezi sa slatkišima: „Svinjo debela, što si pojela moju Milku sa Oreom? Što si pojela moju Dubai čokoladu?”.

Na kraju, pevačica se razneženo dotakla i svog sina Lava.

Opisujući njegov temperament, objasnila je da dečak ume da bude izuzetno ljut i pravi „lav”, što je karakterna crta koju je nasledio od oca, dok je od nje nasledio onu blažu stranu pa je, kako kaže, „miljen i drag”.

Autor: M.K.