Bajern Minhen i PSŽ prvi su učesnici četvrtfinala Lige šampiona Bajern iz Minhena savladao je Lacio sa 3:0 na domaćem terenu i tako osigurao u prolaz u narednu fazu. PSŽ je bio bolji od Sosijeda sa 2:1 na gosutjućem terenu

BAJERN -LACIO 3:0

SOSIJEDAD - PSŽ 0:2

TOK MEČEVA:

Drugo poluvreme:

89 .minut (San Sebastijan) - Ublažio je Sosijedad prednost PSŽ-a, strelac je Merino

82. minut - Finiš utakmica na oba stadiona. Čini se da je sve jasno, Bajern i PSŽ će u četvrtfinale Lige šampiona.

70. minut - Bajern se potpuno razigrao Miler pogađa stativu.

66. minut - 3:0! Ponovo Kejn nakon kontre Bajerna i šuta Sanea natrčao je na odbitak i plasirao loptu u mrežu nemoćnog Provedela.

58. minut - Gereiro propušta veliku priliku za Bajern.

55. minut - 0:2! Mbape nakon brze akcije postiže i drugi gol za PSŽ i rešava sve dileme oko prolaza u četvrtfinale.

46. minut - Nastavljeni su mečevi u Madridu i San Sebastijanu.

Prvo poluvreme:

45. minut - 2:0! Nakon kornera u nadoknadi prvog poluvremena. Lopta dolazi do De Lihta koji šutira, loptu je glavom zahvatio Miler i duplirao prednost Bavaraca.

39. minut - 1:0! Kejn dovodi do Bajern u vođstvo za erupciju u Minhenu. Uspeo je glavom da se snađe u petercu i postigne gol za egal u ukupnom rezultatu.

36. minut - Umalo potpuni šok u Minhenu. Imobile glavom sa pet metara šutira pored gola.

28. minut - Muči se Bajern, Lacio odlično organizovan. Na drugom meču Sosijedad pokušava do izjednačenja, ali PSŽ kontroliše meč.

17. minut - Ponovo pojačava Bajern, ređaju se napadi, Kejn zamalo neprecizan.

15. minut - 0:1! PSŽ je poveo u San Sebastijanu. Mbape je primio loptu iskosa sa leve strane, zaobišao čuvara i sjajnim udarcem matirao Remira.

6. minut - Prva prilika za Bajern šutirao je Sane iz odlične pozicije, pravo u Provedela.

1. minut - Počele su utakmice u Minhenu i San Sebastijanu.