Ovo je mnoge iznenadilo!
U novom izdanju emisije "Narod pita" voditeljka Maša Mihailović, ugostila je Milenu Kačavendu i Marka Janjuševića Janjuša.
-Nije mi bilo svejedno kada sam gledao njen odnos sa Anđelom, Biloje tu svega, od kuće do napolju - rekao je Janjuš.
- Moram da kaem da si ti Janjuše us*ao. Pitao si me za pokojnog verenika, ajde sada pričaj, slobodno - rekla je MIlena.
- Kako ti je bilo pre pet meseci kada si govorila da je ono što sam radio ljubav - rekaoi je Janjuš.
- Nisam ja to govorila - dodala je MIlena.
Foto: TV Pink Printscreen
- Kako jemoguće da uspem da te isprovociram, kada komentarišem - rekao je Janjuš.
- Šta je bilo sa stanom što si hteo da kupiša svojoh čerki - rekla je Milena.
Nsaim ga kupio ali hoću - dodao je Janjuš.,
Foto: TV Pink Printscreen
Nakon sledećeg uklučenja Janjuš i Milena su nastavili sukom oko Vanje Živić, a gledajteljka Zorica je postavila pitanje:
- Maločas ste pomeni Tošu, ali najsmešnije nešto što sam tražila od Toše da je Janjuš tražio gumenu zmiju da plaši narod, ali ni to mu nije pomoglo da pobedi.- rekla je gledateljka.
- Ona ne može da skine pogled sa mene, ona je luda za mnom - dodao je Janjuš.
- Hej Danka Danka dankaaa - dodala je Milena.
- Tebi nje treba veći blam, nego što si dozvolila sebi sa dotičnom osobom - rekla je gledateljka.
- Ma to je jedno smeće, jedna džukela, on je rekao da bi ga odskekao jer je je*ao babu. - rekla je Milena.
Foto: TV Pink Printscreen
Autor: N.B.