Student Miloš Pavlović proslavio je juče rođendan, i to u Pionirskom parku gde kampuju studenti koji se protive blokadama univerziteta.
Kako se može videti na snimku, Milošu Pavloviću su njegove kolege priredile iznenađenje, otpevali su mu rođendansku pesmu nakon čega je usledilo zamišljanje želje i tradicionalno mazanje šlagom.
Foto: Printscreen Instagram
- Želje se ne govore, ali ova želja se tiče svih nas i zato se nadam da će se ispuniti - rekao je Miloš Pavlović, koji se proslavio kao student koji je među prvima stigao u kamp u Pionirskom parku.
Snimak je objavljen na instagram nalogu "Studenti koji žele da uče".
- Srećan rođendan našem saborcu i prijatelju! Već šest meseci zajedno u parku - šest meseci istrajnosti, ponosa i pravog prijateljstva.
- Danas slavimo tebe, čoveka koji ne odustaje, čiji duh i snaga daju oslonac svima oko tebe. Neka ti život donese pobede koje zaslužuješ, a mi stojimo uz tebe do kraja! Tvoja porodica iz Pionirskog parka - napisali su uz čestitku.
Autor: Dalibor Stankov