Pevačica Aleksandra Prijović provela je dve godine u vezi sa kolegom Ljubom Perućicom, kako navode pojedini izvori, nisu se razišli u prijateljskom duhu.
Spekulacije o tome kako je Ljuba varao Aleksandru, trajale su godinama, sve dok pevač nije stavio tačku na tu priču i javno priznao da je bio neveran. Tada je otkrio detalje njihovog odnosa.
- Ne, nikada nismo bili u lošim odnosima. Tačno je da sam je varao. Nakon raskida svako je krenuo svojim putem, razišli smo se, ali kad god smo se videli na nekoj proslavi ili snimanju, uvek smo se javili jedno drugom. Nikada nismo imali potpuni prekid da ne pričamo i slično - pričao je Ljuba svojevremeno.
"Nije me uhvatila u prevari"
On je tom prilikom objasnio da prevara nije bila razlog kraha ljubavi sa Prijovićkom, već je ona tek kasnije saznala za njegovo neverstvo.
Foto: E-Stock/Časlav Vukojičić, Jelena Simonović
- Nikada me nije uhvatila u prevari. Kasnije je čula da sam jednom bio neveran. Posle toga mi je rekla: "Budi ubuduće pametan i nemoj to da radiš" - otkrio je Perućica ranije za "Skandal".
"Neka svako prizna svoj greh"
Ljuba je na pitanje "Da li je tebe prevarila Aleksandra?" dao misteriozan odgovor.
- Ja to ne znam. Ne mogu da kažem da sam video ili da sam siguran. Ona to zna i mora da prizna ako ima šta uopšte, ja nikada nikoga ne bih ofirao. Ja sam svoj greh priznao, neka prizna i ona svoj. Čak i da znam nikada ne bih govorio o tome, najiskrenije. Za sebe mogu da kažem, za druge ne. Meni niko nikada nije to rekao, a i da mi je rekao ne bih verovao dok to ne vidim svojim očima. Glupa je tema, to je bilo baš davno. Bili smo mladi, ona danas ima srećnu porodicu, decu kao i ja sa druge strane i bezveze je pričati o tome uopšte - zaključio je pevač tada.
Autor: M.K.