Šok nad šokovima!
Otac Luke Vujovića, Bajo, mesecima iza nas oglašavao se za portal Pink.rs i često udarao na Aneli Ahmić, ali i raskrinkavao svog sina Luku Vujovića kada su njegove nekretnine i firme u pitanju.
Kako se sada u emisiju '' Narod pita'' uključila gledateljka i raskrinkala Luku Vujovića do srži, tvrdeći da je u kontaktu sa Bajom i da ima informacije iz prve ruke, ona je nama i dostavila šokantne prepiske koje raskrinkavaju sve.
Naime, gledateljka je htela da sazna od Baje kako su Aneli Ahmić i Luka Vujović otišli na Zlatibor obzirom da su navodno njegove firme zatvorene, a Baja joj je dao do znanja da su bili samo jednu noć jer su morali da iznajme stan zato što kod njega u stan nisu smeli.
Foto: Privatna arhiva
U nastavku prepiska Lukin otac otkriva da je Lukina firma ''Suplementi'' zatvorena navodno zbog njegove veze sa Aneli Ahmić, ali najavljuje i zatvaranje frizerskog salona kada on dođe na Zlatibor.
Foto: Privatna arhiva
Sve ostale prepiske možete pogledati ispod teksta, ali i videti kako Bajo raskrinkava svog sina i njegove laži da je na Zlatiboru bio kod tetke u vili, a ne u iznajmljenom stanu, kao i da Bajo savetuje gledateljku kako da napada Aneli.
Autor: N.Panić