Ne može da sastavi misli, emocije i reči, učesnici je razapeli zbog odnosa sa Muratom, ali i zbog priznanja da je zaljubljena u Terzu i Ivana.
Nakon pogledanih Muratrovih uspomena on je sve prokomentarisao, a Sara Stojanović doživela je totalno posrnuće.
- Da zahvalim produkciji, tu su svi lepi trenuci, na početku nisam mogao da sklopim pet rečenica, a sad razumem sve što pričaju. Pokazao sam stav, karakter, lojalnost. Danas je meni i Sari trebalo da bude mesečnica, ali juče smo raskinuli, neću više da se ponižavam. Imaćemo normalnu komunikaciju do kraja i to je to. Tri meseca ovde je kao da smo godinu dana zajedno, naravno da mi je žao - rekao je Murat.
Foto: TV Pink Printscreen
- Teško mi je, stani bre kad mi je teško, zbog tebe mi se ovo i desilo, on me je uništio ovde - jecala je Sara dok se obraćala Ivanu.
- Ma ko te j*be bre. Sad ću ja da im j*bem mamu - rekao je Ivan.
- Murat je bio najbolji muškarac prema meni, ja ne znam da cenim neke stvari - dodala je Sara kroz suze.
Foto: TV Pink Printscreen
- Sara nije normalna, ona je pričala da je zaljubljena u mene, ovakav momak ne zaslužuje ovakvu devojku. Mala je bolesni folirant - rekao je Terza.
- Ja sam ovih dana zaljubljena u Terzu, znate šta smo pričali - rekla je Sara.
Detaljnije o svemu pogledajte u nastavku.
Autor: R.L.