Košarkaši Crvene zvezde savladali su Mornar iz Bara u Pioniru sa 81:74 u meču 18. kola ABA lige.

Uoči meča:

Četvrta četvrtina:

Kraj - 81:74!

40. minut - 79:74 - Gordić sa penala smanjuje zaostatak.

39. minut - 79:71 - Crveno-beli blizu pobede.

38. minut - 77:71 - Barani mini serijom vraćaju nadu.

37. minut - 77:67 - Trojka Aleksandra Lazića, a onda 9. poen Kalinića na drugoj strani.

35. minut - 75:60 - Mihailović prekida seriju Zvezde, a onda 13. poen Lazića, njegova treća trojka.

33. minut - 72:58 - Nova duga trojka Davidovca za novu dvocifrenu prednost domaćih.

33. minut - 64:58 - Posle trojke Branka Lazića gosti ubacuju poene sa penala.

32. minut - 61:55 - Serija Mornara od 5:0 i tajm-aut za goste.

31. minut - 61:52 - Šehović ubacuje prve poene u poslednjem kvartalu.

Treća četvrtina:

24. minut - 46:46 - Serija gostiju od 7:0, trojka Jeremića i tajm-aut Radonjića.

23. minut - 46:39 - Prvi koš u nastavku za goste ubacuje Mihailović.

22. minut - 44:38 - Prvi koš u nastavku ubacuje Volter, pogodio je za tri poena.

21. minut - Počeo je drugi deo igre.

Druga četvrtina:

20. minut - 41:38 - Završeno je prvo poluvreme u Pioniru.

18. minut - 41:38 - Nakon penala novi egal u Pioniru.

17. minut - 34:31 - Gosti trojkom prekidaju seriju Zvezde, revija trojki u Pioniru.

16. minut - 34:28 - Sada trojku ubacuje Dobrić i tajm-aut traže gosti.

15. minut - 31:28 - Trojk Davidovca za novu prednost crveno-belih.

14. minut - 26:26 - Potpuni egla u Pioniru.

12. minut - 26:21 - Lazić sa penala uvećava prednost crveno-belih.

11. minut - 24:19 - Zvezda prva pogađa u drugom kvartalu.

Prva četvrtina:

10. minut - 22:19 - Trojka Živanovića uz zvuk sirene za kraj prvog kvartala.

9. minut - 22:16 - Duga trojka Mihajlovića, njegova druga na meču.

7. minut - 20:11 - Ponovo sjajna odbrana crveno-belih i novi laki poeni iz tranzicije.

6. minut - 16:11 - Sada trojka Kalinića posle sjajne odbrane crveno-belih, a onda i poeni iz tranzicije za tajm-aut gostiju.

6. minut - 11:11 - Trojka Holinsa za egal u Pionitu.

5. minut - 8:10 - Volters smanjuje zaostatak crveno-belih.

4. minut - 6:7 - Malo poena na početku meča.

1. minut - Utakmica je počela.

Crveno-beli će u Beogradu pokušati da stignu do 15. pobede dok se Barani nadaju iznenađenju i osmom trijumfu kojim bi se izjednačili sa učinkom izgubljenih utakmica.