Košarkaši Crvene zvezde savladali su Uniks na gostovanju u utakmici 26. kola Evrolige rezultatom 77:84

TOK MEČA

Četvrta četvrtina:

40. minut - Volters pogađa nakon prodora,potom i Vajt iz kontre 74:84. Zvezda pred pobedom!

38. minut - Hezonja pogađa za tri 74:78, ali Kalinić iz jako teške pozicije pogađa 74:80

37. minut - Trojka Ostina Holinsa, možda prelomna 71:78

34. minut - Trojka sjajnog Kalinića 71:72, a onda i Volters 71:75

31. minut - Sjajna serija Zvezde, Mittrović, pa Kalinić, 11:0, za ukupnih 65:67 trenutno

Treća četvrtina:

30. minut - Uniks serijom 7:0, dolazi na maksimalnih + 9 65:56, ali Marković trojkom i Mitrović nakon kontre, apotom i Holins sa penala vraćaju Zvezdu 65:63

27. minut - Hezonja, raspoložen, pogađa iz reketa 58:53, a Davidovac uzvraća za tri 58:56

25. minut - Kalinić u ovim momentima održava Zvezdu u životu, njegovih 13 poena, 56:53

22. minut - Uniks je bolje ušao u drugo poluvreme, domaćin ima pet poena prednosti 50:45

Druga četvrtina:

20. minut- Opet Spisu sa dve trojke vraća Uniks, 43:43 na poluvremenu

19. minut- Nova serija Zvezde, čudan meč u Kazanu, 33:41. Pogađaju Kalinić uz faul i Mitrović

18. minut - Važna trojka Ostina Holinsa 33:36

17. minut - Hezonja pogađa za izjednačenje, 29:29, a potom Džekiri za prvo vođstvo domaćina 31:29

15. minut- Krenuo je šut Uniks, Spisu još jednom za tri, potom Hezonja, a za Zvezdu Lazarević 25:29

12. minut - Uniks je ušao mnogo jače u drugu četvrtinu domaćin preko Spisua i njegove dve trojke smanjuje na 17:24

Prva četvrtina:

10. minut - Ognjen Dobrić sjajan, nova trojka 11:22

9. minut - Poentira Dobrić nakon kontre, uzvraća Uniks, a potom i Kuzmić pogađa 11:19

7. minut - Seriju Uniksa od šest vezanih poena prekida Kalinić 9:13

5. minut - Sjajna akcija Zvezde i poeni Kalinića 3:11

4. minut - Pogađa i Volters, sjajan start Zvezde 0:7

3. minut - Odličan start Zvezde, već četiri poena Erona Vajta 0:5

1. minut - Utakmica je počela