AKTUELNO

Sedam meseci blokaderi maltretiraju privredu i svakog čoveka u zemlji izjavila je profesorka Zorana Mihajlović u Novom jutru kod Jovane Jeremić na TV Pink.

Kako je istakla što se više smanjuje podrška građana blokaderi su sve agresiniji.

- Mislim da će danas posebno biti agresivne te njihove ekstremističke grupe jer ko je ostao ko su pozvani da dodđu dana, pozvani su svi oni koji žele da vrše krivična dela. Oni ne pozivaju više na građansku neposlušnost već na izvršenje krivičnog dela, što jeste ozbiljan zadataka za našu policiju - rekla je Mihajlović.

Dodaje da veruje u našu državu i policiju i da će oni koji zaista izvrše krivično delo i da ogovaraju.

Ivana Vučićević, direktorka i glavna i odgovorna urednica Studia B rekla je da je sada veoma bitno da svi budemo uz našu zemlju Srbiju.

Foto: TV Pink Printscreen

Ona je rekla da je jutros u Beogradu mogla da se oseti atmosfera uznemirenosti dodajući da želi da živi slobodno u svom gradu i da bude srećna i da izađe sa svojom decom i prošeta u Beogradom , a imo najave da će posle 21 sat blokaderi napraviti haos.

- Mi danas moramo da upozorimo i svoju decu i prijatelje da ne izlaze i ne podležu pritiscima koje čine tajkunski mediji i zastrašivanjem o dolasku velikog broja ljudi u Beograd iz čitave Srbije - rekla je Vučićević.

Kaže da umesto da govorimo danas i da nam glavna tema bude saobraćajnica koja treba da bude otvorena mi se bavimo blokadama.

Autor: Dalibor Stankov