U Beloj kući iskusni rijaliti učesnici držaće se zajedno!
Bane Čolak pred ulazak u Zadrugu 5 govorio je za Pink.rs i tom prilikom otkrio da je u srećnoj vezi, dok je Miki Đuričić na sve načine pokušavao da mu nabaci kontroverznu Deniz Dejm.
- Osećam se kao da ulazim prvi put. Ulazim zauzet, imam devojku. Neću padati na neke fore - rekao je Bane.
- Ja sam ti našao devojku, ovu iz Slovenije od dva metra - ubacio se Miki.
Foto: Pink.rs/P. Radosavljević
- Nemam mišljenje o Deniz, video sam je na kratko. Kad popijemo kafu mogu da kažem šta mislim - poručio je Čolak i dodao:
Foto: E-Stock/Časlav Vukojičić
- Taktiku nemam, da imam ne bih pravio ludosti. Radiću i ove sezone sve spontano. Družiću se s Mikijem, s Tanjom Jovićević. Sale mi se čini kao top čovek - kaže Bane, a na pitanje ko bi bio idealna zamena za Boru Santanu poručio je:
Foto: Pink.rs/A. Nikolić
- Nama se Đole čini kao idealna zamena za Boru Santanu. Podseća na Boru, tako da je on adekvatna zamena.
Foto: TV Pink Printscreen
Detaljnije u nastavku:
Autor: M.K.