Nema dalje!
U toku su nominacije, a takmičari večeras biraju između Nenada Macanovića Bebice i Teodore Delić, a naredni je nominova Uroš Stanić:
- Teoodra je od Bebice napravila budalu, ona je njega varala ko zna koliko puta, a evo sa Filipom, njemu je bitno da ponizi Filipa a ne da okrivi Teodoru. On ne vrednuje sebe, stavlja devojku na prvo mesto, da je preča od dece i porodice. Lepo on komentariše, ali ga samo Teodora zanima. Sa druge strane Teodora ti si bila mutava plovka, a sada je jasno da si veći psihopata od Bebice, bitniji ti je njegov ku*ac od porodice i majke. Oprostila si mu sve što je govorio o tvojoj porodici, smatram da sama ne možeš da budeš ovde, jer čim te je Filip oduvao, ti si poletela kod Bebice. Očajan je vaš odnos, blamantan, Bebica je Teodori rob, ali to ti on dozvoljava - rekao je Uroš i nominovao Bebicu.
Foto: TV Pink Printscreen
- Bebice ja ti si mene izdao, govorio si da je mene moj otac zatovorio, govorio si da si pataloški lažov. Nemaš limita kada kreneš da vređaš, a ono što si ti progutao ove sezone, niko nije. Moram da kažem da mi nije jasno da je tebi kriv samo Filip Đukić, a Teodora nije ništa. Ti sve vređaš i svima ćeš da vratiš jer su kometnarisali Teodoru. Sa druge strane Teodora je zaljubljena u Filipa, a on ju je na neki način izdao, ja delim to mišljenje, ali ako Filip uđe u neki odnos sa nekom devojkom to će te uništiti. - rekoa je Dača i nominovao Bebicu.
Foto: TV Pink Printscreen
Autor: N.B.