Predsednik Srbije Aleksandar Vučić istakao je da će se u zdravstvo i dalje jako ulagati kao i do sada.
- Kad dođe pacijent, on je Bog za svakog lekara i svaku medicinsku sestru. Kupićemo još opreme i izgraditi još bolnica, ali to je ono što moramo da promenimo - naveo je on.
Predsednik je pomenuo i političke parazite na fakultetima i istakao da mora postojati konkurencija.
- Mi vas plaćamo i hoćemo da nam deca imaju više znanja - kaže on.
Autor: Iva Besarabić